info@aslanyapidekorasyon.com.tr

Eskişehir Kara (Kaba) Sıva İşleri

Eskişehir Aslan Yapı Dekorasyon Eskişehir'de; dış cephe kaba (kara) sıva işleri, iç cephe kaba (kara) sıva işleri, dış cephe ince sıva işleri, iç cephe ince sıva ve alçı sıva işleri konularında siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Herhangi bir inşaat alanının kaba süreci bittikten sonra ince işlere geçilir. Hazırlanan karışım boyadan önce duvara uygulandığı takdirde, boya daha ön planda tutulur. Tercihan duvarlarınıza yapacağınız tasarımların öncesinde Eskişehir kara (kaba) sıva işleri yapılır. Böylelikle boyanın uygulanması dolap kolay bir hale gelir.

 

Eskişehir Kara (Kaba) Sıva Ustası

Eskişehir kara (kaba) sıva işleri sonradan duvara uygulanmaz. İnşaat halinde yapıldığı taktirde rutubet ya da bunun gibi durumlarında önüne geçilmesi sağlanır.Eskişehir kaba sıva olarak adlandırılan ifade duvarın ince işlerine geçirmeden önceki aşamasıdır. Bu aşama bittikten sonra ince işler yapılır.Eskişehir kara sıva ev içerisindeki temel bölümüne uygulanır. Temelin daha sağlam ve su geçirmeyen bir yapıda olması adına tercih edilir. 

 

Eskişehir Kara (Kaba) Sıva Fiyatları

Eskişehir kara sıva fiyatları;

  • Alanın büyüklüğüne
  • Enine
  • Ya da boyutuna göre farklılık sağlar.

Ekonomik ve bütçeye uygun bir fiyatlandırma yapılır. Herhangi bir alana kaba sıva işleri uygulanmadan önce Eskişehir kara sıva ustası planlamayı yapar. Ardından projeye dökülür. Bu planlama içerisinde fiyatlandırmada yer alır.

Eskişehir Web Tasarım